0 oy
210 kez görüntülendi
Dün whatsapp güncellendi ve hikaye yani durum özelliği eklendi.. Buda yetmemiş gibi kişiler bölümüde kayboldu bunu nasıl düzeltebilirim Whatsapp hikaye nasıl kapatılır yardımcı olur musunuz
Android kategorisinde sinan tarafından soruldu | 210 kez görüntülendi

1 cevap

0 oy
Son güncelleme ile Whatsapp üzerinde yeni özellikler eklendi ama kulanıcıların bazı durumlar eklendi diyebiliriz. Artık Whatsapp üzerinde Kişilerim sekmesi olmayacak. Yapılan açıklamada da bu özelliğin yani Kişilerim sekmesinin olmayacağınız duyuruldu. Kullanıcılar ise Kişilerim sekmesini geri istesede yada tepki göstersede Whatsapp üzerinde artık kişilerim sekmesi olmayacak. Peki Kişilerim sekmesi nasıl geri getirilir yada ne yapmamız gerekmektedir.

Eski Whatsapp ve Whatsapp ayarlarınızı geri istiyorsanız geçici bir çözüm olarak size sunabileceğimiz işlem eski Whatsapp uygulamanızı APK olarak yükleyebilir ve eski ayarlarınızı geri alabilirsiniz. Android işletim sistemi kullanıyorsanız bu anlatacağımız işlem işinize yarayacaktır ama büyük ihtimal belirli bir zaman sonra güncelleme şart koşulacaktır ve uygulama açılmayacaktır.

https://www.enkisa.com/whatsapp-guncelleme-geldi-kisilerim-gitti-33219.html
(10.9k puan) tarafından cevaplandı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
25, Ağustos, 2015 Android kategorisinde Cansu tarafından soruldu | 79 kez görüntülendi
0 oy
1 cevap
31, Ağustos, 2015 Android kategorisinde sinem tarafından soruldu | 102 kez görüntülendi
0 oy
2 cevap
10, Aralık, 2015 Cep Telefonu kategorisinde mahmut tarafından soruldu | 808 kez görüntülendi
370 soru
291 cevap
11 yorum
2,910 kullanıcı